AKTUALNOŚCI ZESPÓŁ PPP7 TEREN DZIAŁANIA OFERTA ORZECZNICTWO (+AUTYZM) KONFERENCJA - AUTYZM DORADZTWO ZAWODOWE ROZWIŃ SKRZYDŁA PORADY LINKI KONTAKT SIEĆ EPIDEMIA
PROCEDURY NA CZAS EPIDEMII INTERWENCJA KRYZYSOWA ON LINE ORZECZNICTWO W CZASIE PANDEMII

EPIDEMIA

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą organizacji pracy Poradni w wyniku stanu zagrożenia epidemicznego kraju, prosimy o zapoznawanie się z procedurami prowadzenia diagnozy i terapii w tym okresie.

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem poradni lub psychologiem / specjalistą prowadzącym sprawę w celu uzgodnienia metody postępowania i formy pracy.

Do kontaktu bezpośredniego - wizyty w Poradni zapraszamy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informujemy, że wszystkie osoby zgłaszające się do Poradni zostaną poddane wstępnej procedurze bezpieczeństwa (ankieta o stanie zdrowia oraz pomiar temperatury) przed przystapieniem do diagnozy, terapii.

Przypominamy, że osoby oczekujące na dziecko/ucznia w czasie badania/terapii na terenie Poradni mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz korzystania wyłącznie z miejsc oznaczonych, z zachowaniem wymaganego dystansu (2m.), lub oczekiwania na zewnątrz Poradni


Szanowni Państwo,

 

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa, dzieci oraz pracowników Poradni, decyzją Dyrektora prosimy o nie przebywanie na terenie Poradni podczas badania lub terapii dziecka.

Limit obecności osób oczekujących w korytarzu Poradni to 10 osób na pierwszym piętrze oraz 10 osób na drugim piętrze - koieczne jest zachowanie bezpiecznego dystansu pomiędzy osobami oczekującymi - prosimy o przestrzeganie wyznaczonych miejsc.

Pracownik pedagogiczny, po uprzednim powiadomieniu przez pracwników sekretariatu odbierze dziecko z recepcji i ustali z Państwem godzinę zakończenia wizyty. Wszelkie rozmowy z pracownikami pedagogicznymi są możliwe telefonicznie, mailowo lub za pomocą innych komunikatorów. 

Decyzja jest ważna do odwołania. Powysze zalecenia nie dotyczą rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych.


Informacje  dotyczące  INTERWENCJI  KRYZYSOWEJ  dla  osób potrzebujących wsparcia telefonicznie 


Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki - PORADY, będziemy rozwijać ją o przydatne dla Państwa informacje i publikacje, zwłaszcza dotyczące obecnej sytuacji. Na początek - książeczka dla rodziców małych dzieci "cześć - jestem wirus, koronawirus".


Informacje dla osób ubiegających się o orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego / nauczania indywidualnego / opinii WWRD

 
AKTUALNOŚCI ZESPÓŁ PPP7 TEREN DZIAŁANIA OFERTA ORZECZNICTWO (+AUTYZM) KONFERENCJA - AUTYZM DORADZTWO ZAWODOWE ROZWIŃ SKRZYDŁA PORADY LINKI KONTAKT SIEĆ EPIDEMIA