Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 na Mokotowie

Przedszkola

Przedszkole nr 28
Ul. Naruszewicza 15
MGR LIDIA KOWALCZYK

Przedszkole nr 69
ul. Narbutta 65/71
MGR KAROLINA SOLECKA – WODZYŃSKA

Przedszkole nr 83
ul. Batorego 54
DR KAROLINA SKARBEK

Przedszkole nr 108
ul. Olszewska 7/9/11
MGR OLGA JAKACKA – PAPIS

Przedszkole nr 138
ul. Karwińska 17
MGR DOROTA SULEJ

Przedszkole nr 139
ul. Dąbrowskiego 71
MGR KATARZYNA ANDERSSON

Przedszkole nr 142
ul. Dąbrowskiego 25
MGR KINGA RUTKOWSKA

Przedszkole nr 144
ul. Wiktorska 95/97
MGR GRAŻYNA EHRLICH

Przedszkole nr 145
ul. Goszczyńskiego 17a
MGR OLGA JAKACKA – PAPIS

Przedszkole nr 146
ul. Sandomierska 2
MGR ALEKSANDRA HALICKA- DRĄSZCZ

Przedszkole nr 148
ul. Kazimierzowska 45
MGR OLGA JAKACKA – PAPIS

Przedszkole nr 170
ul. Gandhiego 16
MGR KINGA RUTKOWSKA

Przedszkole nr 189
ul. Lenartowicza 27
MGR LIDIA KOWALCZYK

Przedszkole nr 190
ul. Racławicka 30a
MGR MAGDA KABATA – WYSOCKA

Przedszkole nr 193
ul. Odyńca 61
MGR MAGDA KABATA – WYSOCKA

Przedszkole nr 199
Ul. Bukietowa 10
DR KAROLINA SKARBEK

Przedszkole nr 228
ul. Marzanny 8
MGR KINGA RUTKOWSKA

Przedszkole nr 244
ul. Niegocińska 9
MGR MARTA FUKS – ADAMSKA

Przedszkole nr 270
ul. Bełdan 5
MGR MONIKA SOŁTYS

Przedszkole nr 274
ul. Bokserska 32
MGR KATARZYNA ANDERSSON

Przedszkole nr 305
ul. Bryły 8
MGR MARTA KĘPIŃSKA

Przedszkole nr 317
ul. Gruszczyńskiego 11
MGR KATARZYNA PIASECKA

Przedszkole nr 330
Al. Niepodległości 17
MGR KATARZYNA ANDERSSON

Przedszkole nr 344
ul. Spartańska 2
MGR MARTA KĘPIŃSKA

Przedszkole Integracyjne nr 45
ul. Lenartowicza 4
MGR ALEKSANDRA HALICKA- DRĄSZCZ

Przedszkole Specjalne nr 188
ul. Kielecka 20
MGR ALEKSANDRA HALICKA- DRĄSZCZ

Szkoły Podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 69
ul. Wiktorska 73
MGR DOROTA SKRAJNA

Szkoła Podstawowa nr 70
ul. Bruna 11
MGR MONIKA BIAŁA

Szkoła Podstawowa nr 85
ul. Narbutta 14
MGR MONIKA BOMBALSKA – KONSOWSKA

Szkoła Podstawowa nr 119
ul. Pułku Baszta 5
MGR JUDYTA JANKOWSKA

Szkoła Podstawowa nr 146
ul. Domaniewska 33
MGR KAROLINA BUCHOLC – CHĘCIELEWSKA
MGR KATARZYNA PIASECKA

Szkoła Podstawowa nr 157
ul. Kazimierzowska 16
ul. Tyniecka 25
MGR DOROTA ŻELAZO

Szkoła Podstawowa nr 191
ul. Bokserska 30
ul. Gruszczyńskiego
MGR LIDIA KOWALCZYK
MGR MARTA FUKS – ADAMSKA

Szkoła Podstawowa nr 202
ul. J.Bytnara Rudego 19
MGR PAULINA PROWIŃSKA

Szkoła Podstawowa nr 205
ul. Spartańska 4
MGR LIDIA KOWALCZYK

Szkoła Podstawowa nr 271
ul. Niegocińska 2
MGR MONIKA SOŁTYS
MGR JUDYTA JANKOWSKA

Zespół Placówek Szkolno-Rewalidacyjnych
Szkoła Specjalna nr 251
ul. Bełska 5
MGR AMELIA LA TORRE
MGR ALEKSANDRA HALICKA- DRĄSZCZ

Szkoła Specjalna nr 111
ul. Różana 22/24
MGR AMELIA LA TORRE
MGR ALEKSANDRA HALICKA- DRĄSZCZ

Szkoła Podstawowa nr 394
Ul. Gandhiego 13
MGR KATARZYNA GĘSIARZ

Szkoła Podstawowa „ORPEG” w Ośrodku Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
ul. Kielecka 43

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Szkoła Podstawowa
ul. Rakowiecka 21
MGR PAULINA PROWIŃSKA

Społeczna Specjalna Szkoła Podstawowa „Dać szansę” STO
ul. Głogowa 2 B
MGR AMELIA LA TORRE
MGR ALEKSANDRA HALICKA- DRĄSZCZ

Szkoły Ponadpodstawowe

Liceum Ogólnokształcące Nr 6
ul. Wiktorska 30/32
MGR ILONA SADŁO

Liceum Ogólnokształcące nr 10
ul. Woronicza 8
MGR KRYSTYNA KORLIŃSKA

Liceum Ogólnokształcące nr 28
ul. Wiktorska 99
MGR MARIA FILIPCZAK

Liceum Ogólnokształcące Nr 42
ul. Madalińskiego 22/24
MGR HANNA ROGOZIŃSKA FAJST

Liceum Ogólnokształcące Nr 43
ul. Gandhiego 13
MGR ALEKSANDRA LIZINIEWICZ-BANASZEK

Liceum Ogólnokształcące Nr 49
ul. J. Curie 14
MGR ALEKSANDRA LIZINIEWICZ-BANASZEK

Liceum Ogólnokształcące Nr 68
ul. Narbutta 31
MGR KAROLINA SOLECKA – WODZYŃSKA

Liceum Ogólnokształcące Nr 65
ul. Marynarska 2/6
MGR DOROTA RYBACZYK

Liceum Ogólnokształcące Nr 61 SOS
ul. Rzymowskiego 36
MGR ANNA DREWNOWSKA

Liceum Ogólnokształcące Nr 80
ul. Wiśniowa 56
MGR PAWEŁ RUSINEK

Liceum Ogólnokształcące „ORPEG” w Ośrodku Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
ul. Kielecka 43

Technikum Mechatroniczne nr 1 w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56
MGR KLAUDIA KRASUCKA-EDER 

Liceum Ogólnokształcące nr 80 w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56
MGR PAWEŁ RUSINEK

Technikum Ekonomiczne Nr 8
ul. Fryderyka Joliot-Curie 13
MGR PAWEŁ RUSINEK

Zespół Szkół nr 22
Technikum Odzieżowe
Szkoła Policealna Nr 11
Branżowa Szkoła Fryzjerska
Technikum Fryzjerskie
ul. Kazimierzowska 60
MGR EWA BANASZEK

Zespół Szkół Nr 39
Technikum Ogrodnicze
Technikum Weterynaryjne
ul. Bełska 1/3
MGR ILONA SADŁO

Zespół Szkół Nr 2
Ul. Rzymowskiego 38

Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych
Medyczna Szkoła Policealna
Policealna Szkoła Zawodowa
Roczna Szkoła Policealna
ul. Rakowiecka 23
MGR EWA BANASZEK

change language
Skip to content